Një urim i bërë nga moderatorja Einxhel Shkira për partnerin e saj Arbër Gumnishtja (DJ Dagz), për 30 vjetorin e këtij të fundit ngriti dyshimet se çifti I krijuar në Big Brother Vip, ishin në pritje të një fëmije.

Moderatorja ka reaguar duke qartësuar një herë e mirë se si qendron e vërteta.

Einxhel ka zbuluar në një InstaStory se në fakt ka rezultuar pozitive në një test, por jo në atë që prisnin fansat.

Ajo ka sqaruar se është infektuar me Covid-19 dhe se kjo është edhe arsyeja se përse ditëlindjen e Dagz, nuk janë parë ta festojnë jashtë por kanë qëndruar në shtëpi.

Ish-banorja e BBVIP u ka kërkuar ndjekësve që të tregohen të kujdesshëm dhe të mos neglizhojnë asnjë simptomë.

7857fb20 39e0 4654 9b46 4ac213297474

Dyshimi për shtatzëninë e Einxhel, nisën pasi në fund të urimit për Dagz, moderatorja  kishte shkruar “We Love You Babe” (Të duam zemër).

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb