Drejtori i Përgjithshëm i policisë Muhamet Rumbullaku, i pyetur dje nga gazetarët në një konferencë për shtyp, deklaroi se vijon puna për hetimin në lidhje me rastin e biznesmenit Armant Josifi.

Ai tha se është ngritur një grup hetimor i gjerë me SPAK.

“Sa i përket operacionit kemi pasur korrespondencë jemi në një grup hetimor të gjerë me SPAK e vijojmë të jemi në rrugë të mbarë për gjithë personat që i shmangen përgjegjësisë ligjore qoftë brenda apo jashtë Shqipërisë”, deklaroi ai.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: