Dje ishte një ditë e veçantë për Nora Istrefin dhe Robert Berisha, pasi vazja e tyre Renee ka festuar ditëlindjen. Ajo ka mbushur 6-vjeç dhe në ditën e saj me te bukur nuk ka munguar një festë princeshash, pamjet nga e cila Nora i ka publikuar në rrjete sociale.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Renee, e cila tashmë është bërë një zonjushë e vogël dhe e bukur, shihet e veshur me një fustan të kuq. Ajo ka festuar me miqtë e saj, teksa ka fryrë dhe qirinjtë e tortës.

“Gëzuar ditëlindjen gjithçka e imja”, ka shkruar Nora krahas pamjeve.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb