Eshte ndarë nga jeta në moshen 86 vjeçare aktori i famshëm Charles Grodin.

Këtë e bëri të ditur djali i tij Nicholas i cili tha që babi i tij vuante prej kohësh nga kanceri. Përveç si aktor, ai është njohur edhe si shkrimtar ku ka publikuar shumë libra.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb