Victoria Beckham ka një stil kaq të përcaktuar saqë edhe me veshjet më elementare e mbron atë në mënyrë perfekte. Dhe i referohemi atyre pjesëve që janë aq elementare sa janë mbi tendencat kalimtare dhe kanë fituar një vend unik në stilin tonë. Po flasim për atletet Nike Air Force 1, atletet që Posh Spice zgjodhi për t’iu përshtatur uniformës të zezë, që të gjithë kemi në dollapin tonë.

Ky kombinim ishte ajo që Victoria Beckham zgjodhi për të shijuar Disney World me familjen e saj, burrin David, vajzën e saj të vogël Harper dhe djalin Cruz. Me këtë pamje, stilistja dhe sipërmarrësja konfirmoi se edhe kur bëhet fjalë për një referencë stili, kombinimi i atleteve është i përshtatshëm për rastet kur rehatia duhet ta kalojë stilin.

Ish-anëtarja e Spice Girls krijoi një pamje njëngjyrëshe duke e kombinuar me një bluzë të zezë me mëngë të shkurtra deri në ijë. Një tjetër truk styling që ajo inkorporoi në look-un e saj ishte gjatësia e streçeve që i la të zbuluar kyçet e këmbës, gjatësia perfekte kur keni një figurë të imët si ajo e Victoria.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb