Një aksident është regjistruar mëngjesin e sotëm në autostradën Tiranë-Durrës. Ngjarja ndodhi rreth orës 06:50. “BalkanWeb” ka siguruar pamjet nga vendi i ngjarjes ku shihet se si mjet tip ‘Golf’ ka dalë nga rruga dhe ka përfunduar jashtë rruge.

Po ashtu shihet se mjeti drejtohej nga një grua, e cila ndodhet ende brenda tij. Mësohet se automjeti është dëmtuar shumë në pjesën e përparme të tij.

Aksidenti në fjalë, rrethanat e të cilit nuk dihen ende, ka shkaktuar bllokimin e trafikut në këtë aks, ndërkohë që në vendin e ngjarjes ndodhet policia.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb