BULQIZA

BalkanWeb siguron videon nga transportimi me helikopter i 33-vjeçarit Elton Neziri i cili u plagos me automjet në Bulqizë.

Duke drejtuar automjetin tip ‘Benz’ ai u përmbys në fshatin Strikçan dhe ka pësuar dëmtime të rënda.

Fillimisht u transportua me automjet privat në Bulqizë dhe tani po shkon drejt Traumës në Tiranë.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb