Akset kryesore të qytetit Fier këtë mëngjes kanë qenë ‘nën pushtimin’ e mjegullës.

Mjegulla është vënë re që në orët e para të mëngjesit.

Ky fenomen vjen pas disa ditësh reshje dhe temperatura të ulëta. Për më tepër shihni pamjet që sjell për BalkanWeb gazetari Ervis Kuçi.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: