Një dramë dashurie ka ndodhur në Kolumbi. Në pamjet e bëra virale në “Tik Tok” shihet se si gruaja, gjeti në kinema burrin me të dashurën.

Në video burri dhe e dashura shihen teksa po shijonin filmin, kur aty mbrapa shfaqet gruaja e tij që nisi të ngrinte tonet.

E dashura largohet për të parandaluar më të keqen, ndërsa burri pranoi disa goditje nga e shoqja që ishte shumë e tronditur për atë që pa.

Për më shumë ju ftojmë të ndiqni videon e mëposhtme.

@capi_oficial38

lo pillaron

♬ sonido original – capi oficial

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb