Festa e çmendur e ish-konkurrentes së “Përputhen +40”, Lindita Bimi është duke bërë xhiron e rrjeteve sociale së fundmi. Pas triumfit të Romës mbrëmjen e djeshme në Ligën e Konferencës ndaj Fejnordit, shqiptarja doli live në “Instagram”, teksa hoqi reçipetat, duke festuar me tifozët italianë në rrugët e Romës, shkruan Panorama Plus.

Vlen të theksohet se Lindita është shumë aktive në “Instagram” ku numëron edhe 46 mijë ndjekës. Normalisht që ky veprim i guximshëm i saj është bërë për të marrë sa më shumë vëmendje. Për më tepër shikoni pamjet:

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb