17 nëntori do të kujtohet jo vetëm si data e çlirimit të Tiranës por dhe si data kur kryeqytetit do të inauguroj stadiumin e ri kombëtarë. Nga Kukësi, ku inspektoj punimet në stadiumin “Zeqir Ymeri”, Armand Duka konfirmoi se stadiumi i ri do të jetë gati për sfidën kundër Francës.

Sinkron Duka

Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit konfirmoi gjithashtu se Edi Reja do të vijoj të jetë trajneri i Kombëtares edhe pas përfundimit të kualifikueseve “Euro2020”

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb