TIRANË

Komisioni i Rithemelimit ka bërë mbledhjen e parë në selinë e PD pas Kuvendit të 11 dhjetorit dhe vendimit të Gjykatës që njohu vendimet e Kuvendit. Mbledhja ka nisur në orën 20:15 dhe Berisha ka mbërritur i fundit në selinë blu, ku është pritur nga anëtarët e tjerë të Komisionit të Rithemelimit dhe mbështetës.

Ndërkohë që ka pasur një buqetë me lule të bardha dhe blu për ish-kryeministrin Sali Berisha.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: