Recete nga znj Eneida
Përbërësit

100 gr djathë gouda
100 gr djathë kaçkavall
2-3 lugë galetë
1 vezë

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: