SARANDA

Një automjet tip ”Mercedes- Benz” ka marrë flakë në ecje në fshatin Metoq të Sarandës.

BalkanWeb mëson se automjeti pasi ka marrë flakë ka ndaluar. Ndërkohë nuk ka asnjë të lënduar nga zjarri.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb