Pamjet që shihni tregojnë momentin e arrestimit të policëve të pikës kufitare të Kosovës në Morinë-Vërmicë.

BalkanWeb ka siguruar videot ku shihet se si shoqërohen në polici nga kolegët e tyre, punonjësit e kësaj pike kufitare, të cilët akuzohen për ryshfet dhe përdorim detyre.

Në kuadër të operacionit të koduar ‘Pika2’, pas një hetimi 1-vjeçar u arrit arrestimi i 32 zyrtarëve, të policisë shqiptare dhe asaj kosovare.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: