Një rekord i arritur nga inxhinierët kinez, të cilët kanë lëvizur 120 gradë, dy ura gjigande në vetëm tre orë.

Strukturat e ndërtuara në provincën e Yunnan, janë spostuar për të mbyllur autostradën, gjatë disa punimeve në hekurudhën poshtë tyre.

Video në timelaps dokumenton punën e bërë.

(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: