Kryeministri Edi Rama po zhvillon takimin e radhës elektoral në Durrës.


Sikundër në çdo bashki tjetër që ka vizituar deri tani, edhe në këtë qytet, ai u prit me protesta nga mbështetësit e PD. Mbështetës të opozitës kanë pritur Ramën me pankarta “Rama ik”.


PS zhvillon sot në Durrës takimin përmbyllës të fushatës.(d.xh/Balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb