Recete nga znj Eneida

Përbërësit
500 gr mish i grirë
1 vezë
1 fetë bukë
4 lugë galetë
150 ml qumësht
2 thelpinj hudhra
Kripë
Piper i zi/kuq
Majdanoz
5 feta mortadelë
200 gr djathë kaçkavall të grirë
Kripë/vaj ulliri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: