Ylber Ramadani ka qenë protagonist sot në kampionatin danez me ekipin e tij Vejle Boldklub, ku ka shënuar një gol fantastik, gol që i ka lejuar ekipit të tij të nisë përmbysjen e rezultatit ndaj Viborgut në fushën e këtij të fundit. Viborg kryesonte 2-0 dhe predha e Ramadanit në të 29-ën ka ngushtuar shifrat dhe ka lejuar kryesuesit të fitojnë duelin me ndjekësit më të afërt, për t’u shkëputur tashmë në +5 pikë dhe për të ëndërruar sërish ngjithen në kategorinë e më të mirëve.


Ish-lojtari i Partizanit ka ndarë gëzimin për golin e shënuar në rrjetet sociale dhe ka një dedikim special: Për ty Nëna Shqipëri! Në dedikim domethënës ky në këto ditë të rënda që vendi ynë po kalon.Visualizza questo post su Instagram

For#you#my#Mother#Albania????

Un post condiviso da Ylber Ramadani #1️⃣6️⃣#???? (@ylber_ramadani16) in data:

(Balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb