Recete nga znj Eneida
Përbërësit

5 patate të mëdha
250 gr mish i grirë
1 qepë
1 spec të kuq
1 spec jeshil
200 gr salcë domatesh
1 lugë salcë domatesh koncentrat
Vaj ulliri/piper i kuq/piper i zi
Nenexhik/kumin

Për beshamelin:

40 gr gjalpë
30 gr miell
350 ml qumësht
Kripë/arrë moskat
Djathë kaçkavall të grirë

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: