Shumë pak minuta e ndajnë Milanin nga titulli kampion. Festa ka filluar në shumë qytete të Europës ka ka zemra kuqezi dhe atmosfera duket tejet e mirë edhe në Tiranë, në vendin tonë.

Siç shihet nga pamjet, lojtari i 12-të i “Djallit” është mbledhur në sheshin Skënderbej dhe janë të shumtë në numër.

Një birrë përpara, muzim dhe argëtim. Kjo është mënyra më e mirë e mundshme për t’u gëzuar për një trofe që ka vite që pritet nga ekipi i Milanos.

 

 

Kujtojmë që Shqipëria është një nga vendet që njihet për tifozërinë e Milanit.

 

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb