Një Tesla bie viktimë e një stuhie në Zvicër. Fundjavën e kaluar një stuhi e fortë goditi vendin e Evropës Qendrore me reshje të dendura shiu, por edhe breshër.

Një pronar i Tesla-s tregon se çfarë i ndodhi makinës së tij nga breshëri ndërsa xhami i pasmë i makinës u thye.

Megjithatë, nuk janë të pakta rastet kur automjetet Tesla bien…viktima të motit të keq dhe kanë dëme të konsiderueshme.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: