Ish-kryeministri Sali Berisha ka replikuar me kryetarin e grupit të PS-ë, Taulant Balla në seancën e sotme plenare.

Berisha me ironi i kujtoi Taulant Ballës që të mos harronte “Gentian Sharrën”, ndërkohë ky i fundit e cilësoi atë si ‘plaku Mere’.

REPLIKAT
Berisha- Balles
: Mos harro Gentian sharrën
Balla: Të fala non gratës….
Berisha: Mos harro Gentian Sharrën…
Balla: Ik o plaku Mere ik!

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: