PD i është përgjigjur sërish Ramës duke publikuar një video ku shfaqen Vangjush Dako, Elvis Roshi, Saimir Tahiri, Valdrin Pjetri, Lefter Alla, Agim Kajmaku, Mark Babani apo Qerim Ismailaj, ish- kryebashkiakët dhe ish- ministri të cilët kanë pasur dhe kanë probleme me drejtësinë.

PD shkruan se Edi Rama është kreu i KÇK-së dhe bashkëqeveris me krimin e organizuar, duke i dhënë atij pushtet, tendera, koncesione dhe pasuri publike.

STATUSI I PD

Propaganda dhe mashtrimet publike nuk e ndryshojnë dot të vërtetën. Edi Rama është kreu i KÇK-së, bashkëqeveris me krimin e organizuar, i jep krimit pushtet politik, tendera, koncesione dhe pasuri publike.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb