Partia Demokratike, zyra e shtypit ka krijuar një grup në Telegram për mediat.

Pas rënies së Whatsapp, komunikimi mes institucioneve dhe mediave është bërë më i vështirë, çka ka sjellë dhe daljen në skenë të alternativave të tjera të komunikimit më pak të përdorura se rrjeti gjigant.

Kështu PD ka krijuar një grup në platformën Telegram për të ndarë informacionet.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: