TIRANË

Ministrja e Mbrojtjes Olta Xhaçka ka uruar të gjithë shqiptarët për Pashkët.

Xhaçka uron veçanërisht efektivët e Forcave të Armatosura të Shqipërisë dhe familjarët e tyre, që kremtojnë sot Pashkët.

  • foto galeri

Urimi i Olta Xhaçkës:

Gëzuar Pashkët të gjithë shqiptarëve!

Veçanërisht “Gëzuar”, çdo efektivi të Forcave të Armatosura dhe familjeve të tyre që sot kremtojnë ditën e ringjalljes, shpresës dhe reflektimit!

(d.xh/ Balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb