Pas votimit në Kuvendin e Shqipërisë të Presidentit të ri të vendit, Bajram Begaj, zyrtarë të shumtë i kanë shprehur urimet e tyre për detyrën e re të kreut të shtetit.

Ministri Arben Ahmetaj në një postim në Facebook, ka uruar Presidentin e ri duke i shprehur suksese në detyrën e rëndësishme.

“Urime dhe suksese në detyrën e rëndësishme Presidentit të ri të Republikës, z. Bajram Begaj”, shkruan Ahmetaj.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb