Sezoni i 5-të i Money Heist ishte paralajmëruar se do të jetë në Netflix, por bazuar në mënyrën e renditjes, ka disa ndryshime.

Siç duket duhet të presim për të parë sezonin e ri të serialit origjinal. Netflix përmendi se La Casa de Papel, do të jetë në Netflix në fund të vitit 2021.

Pra ky sezon i ri do të jetë sezoni i fundit i serialit, mes korrikut dhe dhjetorit 2021.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb