KAVAJË

Një zjarr i madh është regjistruar në afërsi të fshatrave turistike në një nga plazhet e Kavajës.

Në fotot e siguruara nga LSA, shihet se zjarri është evidentuar në afërsi të fshatrave turistike.

Shkaqet e zjarrit ende nuk bëhen të ditura, ndërsa zjarrfikëset ndodhen në vendin e ngjarjes për të neutralizuar flakët dhe për të mos rrezikuar fshatrat turistike dhe pyjet me pisha që ndodhen vetëm 100 metra nga vatra.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb