TEPELENË

Një zjarr ka përfshirë pyllin me pisha pranë fshatit Martalloz në Memaliaj, shumë pranë banesave, që aktualisht ndodhen 300 metër larg vatrës së zjarrit.

Forcat zjarrfikëse janë nisur drejt vendngjarjes por terreni i vështirë e bën të pamundur ndërhyrjen me automjet, ndaj do të punohet me pompa dore dhe mjete rrethanore.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: