PEQIN

Zjarret vazhdojnë të jenë problem në vendin tonë, duke njohur përhapje thuajse në të gjithë vendin.

Një qytetar shprehet se një zjarr i madh ka rënë në Kurorën e Peqinit.

Sic shikohet nga pamjet, flakët kanë përfshirë këtë kurorë, duke shkaktuar shumë dëme në natyrë.

  • foto galeri

Flakët e zjarrit janë të mëdha, ndërsa kanë sjellë shqetësime edhe për banorët.

Kujtojmë se këta kohë, në vend ka pasur disa vatra të zjarrit, duke qenë një problem real për natyrën e qytetarët shqiptarë.

(d.xh/ Balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: