Rudi Garca çudit me zgjedhjen e tij. Trajneri i njohur francez ka nënshkruar në Arabinë Saudite me Al Nassr. Lajmi është dhënë nga klubi, me anë të një postimi në rrjetet sociale.

58 vjeçari ka trajnuar skuadra të ndryshme në Europë. Rudi Garcia ka qenë në krye të Romë, Marseille, Lyon, Dijon dhe Sant Ettien. Për “timonierin” koha është të provojë një aventurë të re, në Arabinë e Largët.

“Zyrtare. Rudi Garcia është trajneri i ri i Al Nassr” – shkruan klubi.

 

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: