BalkanWeb.TV Foto Forum Horoskopi Moti Gatimi Kontakt
'The Economist': Ėshtė radha e Edi Ramės. Zgjedhjet i hapin rrugėn statusit kandidat  
28/06/2013
 
“Rezultati i kėtyre zgjedhjeve i jep fund sundimit 8-vjeēar tė Partisė Demokratike tė Sali Berishės, por ky i fundit ka qenė i pranishėm pėr njė kohė shumė mė tė gjatė se kaq. Asnjė shqiptar poshtė moshės 30 vjeē s’mban dot mend ndonjė moment kur ai tė mos ketė qėnė dominues nė skenėn politike”-shkruan “The Economist”.
 
Zgjedhjet pėr kreun e PD nė Shkodėr, tėrhiqet nga gara Vildana Gushta
Pėrplasen 2 kamionė, turku e maqedonasi shajnė njėri-tjetrin me gjuhėn e tyre
A ėshtė kjo reklama mė e keqe bėrė ndonjėherė njė nigh-club-i?!
 
 
 
12/07/2014
Pezullimi nga detyra, Dekani i Mjekėsisė: Vendimi, i nxituar dhe antiligjor
 
 
12/07/2014
PD: Deputeti Arben Ndoka i dėnuar nė Itali pėr shfrytėzim prostitucioni, ja dosja
 
 
11/07/2014
Protesta masive tė shqiptarėve nė Shkup: 'Duam liri!' Policia blindon qytetin
 
 
 
11/07/2014
Incidenti mes deputetėve, PD: Rama me strukturė dhune nė parlament, Meta nuk ndėrhyri
 
 
11/07/2014
Naēo akuza KLD-sė: Pėrfitoi nga mungesa ime, ka futur nė rend dite emėrime gjyqtarėsh
 
 
10/07/2014
Shtyhet shqyrtimi i kėrkesės sė Ina Ramės, avokati: Vendimi i KLD-sė antiligjor
 
 
 
10/07/2014
Tahiri-Dodes: Ligji e kufizon tė drejtėn pėr tė mbajtur armė
 
 
10/07/2014
Reforma nė arsimin e lartė, Fuga: Nuk bėn reformim radikal tė sistemit
 
 
10/07/2014
Konfliktohen deputetėt Strazimiri dhe Ndoka. Rama: Dėnim maksimal pa dallim kahu politik
 
KERKO NE ARKIV
- Kategori  
 
- Titull  
- Data  
 
- Tekst