Fotogaleri
BalkanWeb.TV Foto Forum Horoskopi Moti Gatimi Kontakt
Fotogaleri | Mķqėsitė midis kafshėve tė ndryshme - BalkanWeb
Mķqėsitė midis kafshėve tė ndryshme
Mķqėsitė midis kafshėve tė ndryshme
Mķqėsitė midis kafshėve tė ndryshme
Bashkėjetesa midis kafshėve tė ndryshme nė botė nuk ėshtė vetėm luftė pėr mbijetesė por mund tė ketė dhe “dashuri” apo afri midis tyre. Dhe mė mirė se kėto foto nuk e shpjegon asgjė tjetėr. Shohim se si dy kėlysh tė vegjėl panda mund t’i ushqejė njė qen normal.
Publikuar mė 29/03/11
Kategori: Te Ndryshme