Fotogaleri
BalkanWeb.TV Foto Forum Horoskopi Moti Gatimi Kontakt
Fotogaleri | Mqsit midis kafshve t ndryshme - BalkanWeb
Mqsit midis kafshve t ndryshme
Mqsit midis kafshve t ndryshme
Mqsit midis kafshve t ndryshme
Bashkjetesa midis kafshve t ndryshme n bot nuk sht vetm luft pr mbijetes por mund t ket dhe dashuri apo afri midis tyre. Dhe m mir se kto foto nuk e shpjegon asgj tjetr. Shohim se si dy klysh t vegjl panda mund ti ushqej nj qen normal.
Publikuar m 29/03/11
Kategori: Te Ndryshme
No Flash