Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |
Lajme
Grupet
Rezultatet
Kalendari
RUSI 2018
4 - 1

Belgjikë - Tunizi

RUSI 2018
17:00

Republika e Kores - Meksikë

RUSI 2018
20:00

Gjermani - Suedi


Aksidenti i tmerrshëm me 3 viktima në Shkodër, nis me 1 minutë heshtje Vllaznia-Teuta (Video)

vllazniatueuta-470x256

Ndeshja që po luhet në “Loro Boriçi” mes Vllaznisë dhe Teutës ka nisur me një minutë heshtje për shkak të aksidentit të tmerrshëm që u mori jetën dy fëmijëve dhe babait të tyre mbrëmë në Shkodër.

Në fakt si pasojë e aksidentit të palogosur kanë mbetur vajza e madhe e familjes Preka si dhe nëna e tre fëmijëve të cilët gjenden në spital. Dy fëmijët e tjerë që ndërruar jetë ishin të moshës 4-vjeçare dhe disa muajshe.

(e.k/BalkanWeb)