Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |

Bashkëshortja e Ermal Fejzullahut zbulon pa dashje të dashurën e Ledri Vulës (Foto)

ermali-3-e1495222032509-780x439

Një nga këngëtarët më të dashur dhe më të pëlqyer të momentit, sidomos nga femrat është reperi nga Kosova Ledri Vula.

Pas ndarjes nga vajza e ish- kryeprokurorit, Theodori Sollaku duket se Ledri ka gjetur dashurinë e re.

Vajza në fjalë quhet Sara Hoxha dhe ka qenë shoqëruesja e Ledrit në ditëlindjen e bashkëshortes së Ermal Fejzullahut. Bashkë me ta ka qenë edhe reperi tjetër Lumi B me bashkëshorten.

Në këtë foto shfaqen Sara, Miranda (bashkëshorja e Lumit) dhe Ariana (bashkëshortja e Ermalit.)
ermala
(d.d/BalkanWeb)


KOMENTO

*E-mail nuk do te publikohet.
Komenti juaj do publikohet brënda 3 orëve , nëse përdorni fjalor ofendues , komenti nuk do të publikohet nga moderatori .


Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.