Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |
FLASH
Lajme
Grupet
Rezultatet
Kalendari
RUSI 2018
16:00

Uruguaj - Rusi

RUSI 2018
16:00

Arabi Saudite - Egjipt

RUSI 2018
20:00

Spanjë - Marok

RUSI 2018
16:00

Uruguaj - Rusi


Bukuroshet e Fashion week, Kendall dhe Bella look glamorous për Ralpf Lauren

Ato janë dy mikesha të ngushta por dhe dy prej modeleve më të kërkuara të momentit.

Kendall Jenner dhe Bella Hadid janë shfaqur të mrekullueshme në sfilatën e Ralpf Lauren, në New York Fashion Week.

Modelet kanë parakaluar me një look glamour për firmën e famshme.

Bella e veshur me një fustan të kuq të gjatë dhe Kendall me një fustan të gjatë të zi me të verdhë kanë mahnitur me pamjen e tyre.
(da.xha/BalkanWeb)