SHKARKO APLIKACIONIN E BALKANWEB

PER PAJISJET APPLE

PER PAJISJET ANDROID

5 Komente

 1. sonila
  21/03/2017

  Veliaj peruron shkollen kongresi i lushnjes dhe thote: ne ne bashki kemi punen me te lehte, se po nuk u shtruan pllakat mire apo po nuk u mboll nje peme mire e bejme prape!!!
  pune e madhe se abuzojne me lektet e djerses se taksave te popullit dhe nuk bejne asgje tjeter por japin tendera me shume te ster medha.
  do falimentoka bashkia nga bursat per nxenesit me 10 PAPAPAPA po vete prindrt e paguajne. mos ki merak se nuk eshte sistemi dhe niveli arsimit der ne ate pike + qe falimenton me TENDER

  Përgjigjiuni

 2. Altin
  21/03/2017

  Ky shitesi i fiqve ku mi gjen ca fjale shqip te tipit “maksimizojme”
  E degjeneruan shqipen

  Përgjigjiuni

  • sonila
   21/03/2017

   e ka se ka studiuar (por jo diploumuar) si emigrant ne amerike (me lekt e fiqve) po ka dhe ate FANTASTIKE qe s’e shqit ne cdo paragraf

   Përgjigjiuni

 3. Tironsi
  21/03/2017

  Mese e sakte pssi erjon velia eshte pusht i soorosit dhe i organizates te shpallur terroriste gulen.
  Tirana kundra ejon k……es.
  NJE NGA SHKAQET ME TE MEDHAJA TE LARGİMİT.

  Përgjigjiuni

 4. U
  21/03/2017

  Lules së çadrës i kruhet sumatriçja me kallom Saliu ?

  Përgjigjiuni

Lini Koment

 

 

 

Fillimi