Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |

FOTO/ Derbi Leverkusen-Bayern Munchen, por vëmendjen e mori një mi

Screenshot_1

Derbi i Bundesligas në Gjermani që u zhvillua mes Bayer Leverkusen dhe Bayern Munchen i ka takuar miqve me rezultatin 1-3.

Përveç stadiumit të mbushur dhe lojës sulmuese, në stadium u pa edhe diçka që rrallë shihet në terrenet sportive. Një mi ra në fokusin e kameras i strukur në barin e fushës.Pikërisht prezenca e një miu në fushën e blertë, tërhoqi vëmendjen e telekamerave, në minutën e 34-t të ndeshjes. Një moment që pasi u fokusua nga kamerat, u shpërnda në rrjetet sociale.
26233534_1851910334833365_4990666353664275558_o
(i.ç/BalkanWeb)

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.