Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |

Ish-ylli i Juventusit në Tiranë, ‘fiksohet’ pas prezantueses shqiptare (Foto)

Ish- ylli i Juventusit, David Trezeguet ka qëndruar dje në Tiranë, si pjesë e një fushate me rastin e Ligës së Kampionëve.

Pas një takimi me gazetarë në një nga hotelet ë Tiranës, francezi ka kaluar mbrëmjen në një prej lokaleve të Tiranës, teksa shoqërohej nga prezantuesja shqiptare Einxhel Shkira.

Kjo e fundit ka publikuar disa foto në Instagram duke kërcyer dhe u argëtuar me David Trezeguet.

“Nuk është siç duket”- ka shkruar prezantuesja seksi ne një nga fotot e publikuara në Instagram.

(d.d/BalkanWeb)


Komente ( 2 )

KOMENTO

*E-mail nuk do te publikohet.
Komenti juaj do publikohet brënda 3 orëve , nëse përdorni fjalor ofendues , komenti nuk do të publikohet nga moderatori .


Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.