Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |

TIRANE- Kreu i grupit parlamentar të Lëvizjes Socialiste për Integrim, Petrit Vasili ka reaguar ndaj vendimit të Ministrisë së Shëndetësisë për prishjen e ndërtimeve pa leje nëpër spitale. Përmes një postimi në rrjetin social “Facebook”, Vasili shkruan se ky pikërisht ky vendim i parë i Ministrisë së Shëndetësisë, sipas...

Institucioni i Kryeministrisë kërkon të punësojë punonjës në Këshillin e Statistikave dhe sot ka publikuar edhe thirrjen e hapur. Në njoftimin në faqen e Kryeministrisë bëhet e ditur se kandidatët duhet të jenë akademikë apo përfaqësues të shoqërisë civile dhe të plotësojë disa kritere. Afati përfundimtar për aplikimet është...

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.