Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |

Marina Fara, sërish foto provokuese në Instagram

Marina Fara është shumë aktive në rrjetet sociale.
Vajza e këngëtares së njohur Eli Fara, poston gjithmonë në Instagram foto ku tregon format dhe asetet e saj.

Këtë herë Marina ka postuar foto ku tregon të pasmet e saj bombastike.
(da.xha/BalkanWeb)


Komente ( 3 )

  • po cdo bej e shkreta asnje lloj profesioni ska, ben naj foto mos ishalla naj plaku i ngrefet e i jep naj lek ne jetojme ne nje vende qe quhet vip dikush si iva aliko ca ben ajo vec se q… asgje behet vip lek plepi e sa e sa te tjer po keto dy ishin ekstremet krejt faj keni dhe ju protalet qe merreni e ju jepni rendesi, ore duhet dikush qe ka talente ne muzik ne cdo fush te jetes po jo se eshte kruve ose budall dhe patjeter duhet te dal aty e te quhet vip

  • O fycke po cfare ke ti me shume qe se kane vajzat e tjera