Marina Fara është shumë aktive në rrjetet sociale.
Vajza e këngëtares së njohur Eli Fara, poston gjithmonë në Instagram foto ku tregon format dhe asetet e saj.

Këtë herë Marina ka postuar foto ku tregon të pasmet e saj bombastike.
(da.xha/BalkanWeb)

Etiketa: