Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |

“Mbylli veshët kur ajo fliste në Kuvend”, gjesti i Ramës bën bashkë Kryemadhin dhe Berishën

rama-mbyll-veshet-flet-kryemadhi

TIRANE– Gjesti i kryeministrit Edi Rama pasditen e djeshme në Kuvend, i cili mbylli veshët teksa po fliste kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi, ka ngjallur jo pak reagime.

I pari ka reaguar ish-kryeministri Sali Berisha, i cili i ka dalë në mbrojtje kryetares së LSI. Teksa ka postuar në rrjetin social foton ku shihet kryeministri Rama me kufjet në vesh teksa Kryemadhi po mbante fjalën e saj në Kuvend, ai shkruan “Kjo foto provon dhe njehere kompleksin e Rames nga grate. Kur nuk u mbyll dot gojen me “dore”, “xhentellmeni” mbyll veshet! Sb”.

Paraditen e sotme nuk kishte si të mungonte reagimi i vetë deputetes Monika Kryemadhi për këtë gjest. Por ajo çka bën përshtypje është se kryetarja e LSI, ka zgjedhur të reagojë me qëndrimin e mbajtur nga Berisha.

E teksa e ka shpërndarë në profilin e saj në rrjetin social “Facebook” postimin e ish-kryeministrit Berisha, ajo shkruan: “The ugly truth 😊”, që në shqip përkthehet e vërteta e shëmtuar.
kryemadhi e bersisha

(el.sp/BalkanWeb)


Komente ( 2 )

  • Ky eshte nje xhest i kopjuar nga ish ministerja harito, kur fliste berisha ajo vinte kufjet.

  • Edo, je i modh. Cfare te degjosh ate shtrige intrigante dhe hajdute, se fundmi te fryre dhe me silikon dhe butoks. Ajo mashtruse qe i qan zemra per popullin e varfer qe po”vuan”, qe nuk di se ku i ka leket, ajo qe java 7 e ajo 8 dite i kalon ne Londer tuj mbledh leket neper firmat e kompanite qe kane hapur andej… ah me falni se u mora me jeten personale te Monit MONSTROS. ju genjeva pak.. ajo shkon atje se i jeton goca (zonja e Pare e vendit BORA).
    IK MI KUçEDER E KEQE, VAMPIRE DHE E PASHPIRT