Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |

Modelja e njohur “del në vitrinë”, e nxehtë si vapa e gushtit (Foto)

mod

Seksi dhe joshëse. Është ky identikiti që Oriola Marashi ka për verën.

Modelja simpatike ka ardhur me një set fotografik të nxehtë në “Instagram”, duke zbuluar edhe njëherë format perfekte që ka.

Në një intervistë, Marashi sqaroi që fotot që poston në Instagram janë për punë. “Unë tashmë paguhem për çdo postim në Instagram. Instagramin e kam punë, dhe kur bëhet fjalë për punë, unë jam shumë serioze”.
oriola-marashi.-jpg
oriola-marashi-8
oriola-marashi-5
mod
mod 3
(BalkanWeb)


Komente ( 1 )