Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |

Urimi i veçantë i Agron Llakajt për të bijën: Të dua sa qielli e sa toka! Të kam fëmijën tim, por…

Sot e bija e humoristit të njohur, Agron Llakajt ka ditëlindjen. E sigurisht nuk kishte si të mungonte urimi i babait, një urim plot ndjenjë. “Të dua sa qielli e sa toka”, – ka shkruar ndër të tjera humoristi i njohur për të bijën.

“Alkida ime!Bija ime…me njoftoi fb se sot ti ke ditelindjen,e cuditeshme..,te kam femijen tim por edhe friend ne facebook…,si erdhen koherat,edhe pse te kam ngjitur ne krah duhet pa tjeter te te uroj nga celulari…,ja keshtu sic jemi mbledhur te gjithe bashke,te gjithe me koken ulur mbi iphon, te gjithe te urojme ty…,secili me vete.

Une nuk di si po te uron yt shoq apo jot bije, sdi se si po te uron yt vella apo jotja kunate…, as qe e mendoj se si po te uron mami se ja ku ta them por mos ma nxirr fjalen…,Mami ka qare kur linde ti!Une u gezova se ti u bere motiv i jetes time dhe tones!Mos ta zgjas se po zgjat koken mami nga cel im (ceshtje vesi).

Edhe 100 zemer e babit…,te them si ateher kur ishe 1 vit..Te dua sa qielli e sa toka!!!P.s..do me mbetet qejfi po sme bere ‘like’!”, ka shkruar ai vetëm pak çaste më parë në profilin e Facebook-ut.


Komente ( 17 )

 • He pra? U nisem nga komentet, fakti qe tani njerzit edhe brenda per brenda shtepise merren vesh me tel….”me sill nje gote uje, cfar do ham sonte, fike pak driten, me lej nje 10mij leksh aty se me duhet per nsr ….” 😂😂😂😂.
  Nje gje qenka e dukshme ,vajza e agronit qenka shuuuum simpatike ..

 • Nje pyetje?? Ku e lexuat qe goni e ka vajzen larg se une spo e gjej dot ku shkruhet dicka e tille

 • Alban tropojes te Q robte qenke njeri I keq Ligesi NE shpirt pasketi percakto njerezit Kush eshte majte o I djathte lapanjoze. Saliu kryekomunistin KY alban leshi e quante djathte shkateruesin te djatthtes. L O. E

 • E mo mire tani,kot,kemi mllefe per cka po ndodh me vendin tone e tani ne cdo lajm qe jepet nxjerrim vrer, kur tjetri ka nje gezim tpakten te jemi njerezor e te urojm EDHE 100 VJECE, paste jeten plot me harmoni.
  Ska asgje te keqe fundja sju pelqen si personazh por ne kte rast ai eshte prind e po ndan me tgjith nje dt te vecante. Ne cfar spo na shohin syte e cfar spo na degjojn veshet lloj lloj bastardimesh , krime ne familje, erj etj. Na u nxi shpirti, na u sos durimi, po na ze frika …mjer femijet e tane si e ku po rriten. Se ka fajin agroni se dynjaja eshte shperndare neper bote, se edhe me tgjitha tmirat te ishim ne shqiperi, sdo rrinim pa levizur ne per vende te tj. Respekte te gjitheve, dhe nje sygjerim,jeta eshte sa e bukur aq edhe e shemtuar,sa e gjate aq edhe e shkurter…mundohemi te jetojm te qete,te lumtur, te buzeqeshur tpakten per data te vecanta, se nje dt te gjithe do ikim nga kjo dynja,ca na ngelet??

 • Gofi Babai balos u kenaq sdo bej me roje tani eshte balua

 • Nuk Jane mire keta nxjerrin gjera koti ore paska ditelindjen me balon Tim kete dite kur u poll balua une I bleva Te kasapi mamase se balos xhines nje kocke Te madhe

 • Musteqja,musteqe mbetet!

 • Edhe 100 vite te bukura dhe te lumtura vajzes Goni

 • Goni goni biberoni
  Hypi gjeli te ballkoni

 • O. Goni, ky eshte ai komunizmi qe keni perqafuar Ju, baba, xhaja dhe krejt fisi juaj, pra ate cfare mbollet do ta korrni, pse u vjen keq qe jemi ndare neper bote, e kemi pasoje nga partia juaj o Gone. Por, edhe me e cuditshmia eshte se ju o Goni dhe sera juaj ende e duani ate sistem te majte te poshter. Pra, Ju o Goni s’munde te merrni fryme pa nostalgjine e skllavopronarit tuaj, pra edhe ju jeni thjeshte nje skllav qe e doni. Mos lesho lote krokodili o Gone , e do te majten se e ke ne gen.

 • Jete Gjate Vajzes. Link nuk po te bej. Se sdo vete. Mbetesh artist I Madh. Mishi frigorifer 97

 • Edhe 💯 vjet Goces Goni. Te jete e lumtur bashke me ju dhe familjen e saj. RESPEKT

 • Edhe 💯 vjet te lumtura bashke me familjen goces (qikes I themi ne nga veriu ose cuces)po te paska ngja nga nena o GONI. TI KESH ME JETE TE GJITH. RESPEKT

 • Jete mu..i,qe na ka shperrndare neper gjithe boten si”zoqte e thellezes”dhe nuk mundemi qe te perqafojme ata njerez qe i duam me shume se veten tone!

 • Po ne pse na e tregoni
  Qfar lesh lajmi esht ky