SHKARKO APLIKACIONIN E BALKANWEB

PER PAJISJET APPLE

PER PAJISJET ANDROID

4 Komente

 1. kujtim
  19/03/2017

  JU LUTEM JU QE JETONI NE ATE LAGJE PERDORNI DHE DENONCONI NE FB SE ATY NUK MUND TI BLLOKOJN TE VERTETAT!

  Përgjigjiuni

 2. kujtim
  19/03/2017

  ME FORCU DEREN NE KETE GJENDJE QE SHOHIM NE FOTO DO KEN PERDOR BULDOZIER?!

  Përgjigjiuni

 3. Cun lagje
  19/03/2017

  O mashtrusa ai jetonte atje dhe dera gjithmon e hapur. Ishte i semure mendor i shkreti dhe gjynaf. Po te pakten mos genjeni qe ka shqyer deren etj.

  Përgjigjiuni

 4. Nish
  19/03/2017

  Mashtrusa! Une ne ate lagje jetoj. Ajo dere ka vite qe esht ashtu dhe nuk esht hera e pare qe shperthen. Patoku i shkrete ishte i semure mendor dhe jetonte me ca i jepte lagja.

  Përgjigjiuni

Lini Koment

 

 

 

Fillimi