Mjekët kanë listuar disa nga gjërat më të çmendura dhe të pabesueshme, që ata kanë gjetur në trupat njerëzorë.
Një galeri me sendet e gjetura në truoin e njeriut pas një operacioni.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: