Prej 56 vitesh, oficeri Smith mban me krenari uniformën e policisë.

Ai është 91 vjeç dhe ende vazhdon të shërbejë në Arkansas dhe është një prej policëve më të vjetër në SHBA

Ai thotë se i do njerëzit dhe dëshiron që t’i ndihmojë. Banorët e këtij qyteti thonë se ai njeh këdo në qytet dhe çdo polici të ri mundohet t’i japë një mesazh.

Në maj ai mbush 92 vjeç, por uniformën e policit nuk e heq nga trupi. “Ndjej sikur po jetoj më gjatë kur punoj”, thotë ai, raporton BBC.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: