‘Summer 2019’, ‘Verë 2019’, shkruan Adele duke treguar një seri fotosh në rrjetet sociale.

Në bordin e një jahti me mikeshat e saj këngëtarja duket se ka gjetur qetësinë me jetën e saj si beqare.

Pasi ka mbushur 31 vjeç, në 5 maj, Adele kishte shkruar: ’Do të jetë një vit i madh dhe do ta përdor të gjithin për vete…’

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Duke parë fotot e këtij albumi dhe pas ndarjes nga bashkëshorti në prill, këngëtarja e ‘Hello’ duket se e ka vënë në zbatim atë që ka thënë. Artistja londineze zbavit me foto fansat e saj, duke treguar se si i kalon muajt e fundit, duke udhëtuar me mikeshat dhe miqtë e saj në vende aventureske dhe relaksuese.

Në muajin e kaluar Adele kishte ndarë në rrjetet sociale disa foto në realizuara në festën e Spice Girls, ku dukej se ishte zbavitur së tepërmi.

Me bashkëshortin e saj Simin Konecki, Alede ka një djalë 6 vjeç, i cili në foto nuk duket asnjëherë, duke bërë të mendosh se këngëtarja po bën pushime si një beqare.

(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: