Modelja e njohur Adrola Dushi, është ndër më të pëlqyerat në fushën e modelingut. Sot bukuroshja brune feston ditëlindjen e saj të 28-të.

Kjo është bërë e ditur përmes postimeve në rrjetet sociale, ku ajo ka postuar një foto ku shfaqet me nje fustan të shkurtër metalizato të shkurtër dhe mban në dorë numrin 28. ‘Ditëlindja ime’ shkruan modelja bashkangjitur fotos, që ka marrë mijëra zemra dhe komente.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: